ZŁOTA KSIĘGA
REGULAMIN WPISU DO ZŁOTEJ KSIĘGI

  • wpis do Złotej Księgi jest szczególnie zaszczytnym wyróżnieniem Ucznia
  • wpisy do Złotej Księgi dokonywane są corocznie przed wręczeniem świadectw ukończenia Szkoły
  • wyróżnienie jest przyznawane uczniom, którzy otrzymują świadectwo ukończenia szkoły z wyróżnieniem (średnia ocen powyżej 4,75 i co najmniej bardzo dobre zachowanie)
  • do Złotej Księgi wpisuje się imię i nazwisko ucznia, datę i miejsce urodzenia oraz wkleja się jego zdjęcie
  • Absolwentowi wpisanemu do Złotej Księgi Dyrektor Szkoły wręcza Akt Wpisu do Złotej Księgi
  • wyróżniony Absolwent składa swój podpis w Złotej Księdze obok zdjęcia

 

ROK SZKOLNY 2016/2017
Magdalena Drozd XVI Liceum Ogólnokształcące
Nina Galant XVI Liceum Ogólnokształcące
Weronika Lewandowska Technikum Ekonomiczne
Klaudia Woś Technikum Ekonomiczne
Małgorzata Woś Technikum Ekonomiczne
Aneta Buczkowska Technikum Ekonomiczne
Karolina Ładoszek Technikum Ekonomiczne
Jolanta Wlaszczyk Technikum Ekonomiczne
Kamila Byra Technikum Ekonomiczne

 

ROK SZKOLNY 2015/2016
Justyna Kulczycka XVI Liceum Ogólnokształcące
Agata Gałka XVI Liceum Ogólnokształcące
Karolina Dropek XVI Liceum Ogólnokształcące
Monika Kaliniak XVI Liceum Ogólnokształcące
Małgorzata Kosik Technikum Ekonomiczne
Ewa Kloc Technikum Ekonomiczne
Patrycja Dziewa Technikum Ekonomiczne
Karolina Łopucka Technikum Ekonomiczne
Justyna Czarnata Technikum Ekonomiczne
Paulina Gorajek Technikum Ekonomiczne

 

ROK SZKOLNY 2014/2015
Małgorzata Borowiec XVI Liceum Ogólnokształcące
Alicja Suska XVI Liceum Ogólnokształcące
Olga Lewandowska XVI Liceum Ogólnokształcące
Paulina Mastalerz Technikum Ekonomiczne
Aldona Mikusek Technikum Ekonomiczne
Weronika Minorczyk Technikum Ekonomiczne

 

ROK SZKOLNY 2013/2014
Natalia Blicharz Technikum Ekonomiczne

 

ROK SZKOLNY 2012/2013
Katarzyna Bednarz XVI Liceum Ogólnokształcące
Przemysław Werner Technikum Ekonomiczne
Angelika Pietraś Technikum Ekonomiczne

 

ROK SZKOLNY 2011/2012
Angelika Hoang Dao XVI Liceum Ogólnokształcące
Kinga Oleszczuk
XVI Liceum Ogólnokształcące
Agata Sagan XVI Liceum Ogólnokształcące
Aleksandra Bartosiak XVI Liceum Ogólnokształcące
Dorota Golian Technikum Ekonomiczne
Maciej Suwała
Technikum Ekonomiczne
Barbara Zagraba Technikum Ekonomiczne
Edyta Wieczorkiewicz Technikum Ekonomiczne
Sylwia Jabłoniec Technikum Ekonomiczne
Edyta Twaróg Technikum Ekonomiczne
Adrianna Brzozowska V Liceum Profilowane


ROK SZKOLNY 2010/2011
Paweł Pietrasiuk XVI Liceum Ogólnokształcące
Przemysław Machaj Technikum Ekonomiczne
Kinga Chmielewska Technikum Ekonomiczne
Patrycja Mitrus Technikum Ekonomiczne

ROK SZKOLNY 2009/2010
Emilia Ciepielewska XVI Liceum Ogólnokształcące
Anita Dyś XVI Liceum Ogólnokształcące
Katarzyna Warzyszak XVI Liceum Ogólnokształcące

 

ROK SZKOLNY 2008/2009
Agnieszka Bartnik XVI Liceum Ogólnokształcące
Sebastian Syta XVI Liceum Ogólnokształcące
Dżesika Chałupnik Technikum Ekonomiczne
Sylwia Filipek Technikum Ekonomiczne
Magdalena Onacka Technikum Ekonomiczne


ROK SZKOLNY 2007/2008
Izabela Dyś XVI Liceum Ogólnokształcące
Agata Stelmach V Liceum Profilowane
Magdalena Semeniuk V Liceum Profilowane
Monika Gagoś Technikum Ekonomiczne
Małgorzata Matysiak Technikum Ekonomiczne


ROK SZKOLNY 2006/2007
Adrian Kucharski XVI Liceum Ogólnokształcące
Agata Osoliniec V Liceum Profilowane
Katarzyna Jaromin Technikum Ekonomiczne


ROK SZKOLNY 2005/2006
Justyna Sygnowska XVI Liceum Ogólnokształcące
Milena Szymańska Technikum Ekonomiczne


ROK SZKOLNY 2004/2005
Justyna Siwiela V Liceum Profilowane
Ewa Zemszał XVI Liceum Ogólnokształcące
Magdalena Jabłońska Liceum Ekonomiczne
Przemysław Sztal Liceum Ekonomiczne
Iwona Powałka Liceum Ekonomiczne
Anna Frączek Liceum Ekonomiczne
Małgorzata Szyndler Liceum Ekonomiczne
Magdalena Chmielewska Liceum Ekonomiczne
Marek Wincentowicz Liceum Ekonomiczne


ROK SZKOLNY 2003/2004
Karolina Baranowicz Liceum Ekonomiczne
Magdalena Gąska Liceum Ekonomiczne
Ilona Mazurek Liceum Ekonomiczne
Emanuel Milanowski Liceum Ekonomiczne
Małgorzata Kwietniewska Liceum Ekonomiczne
Agnieszka Jeziorska XVI Liceum Ogólnokształcące
Joanna Kowalik XVI Liceum Ogólnokształcące


ROK SZKOLNY 2002/2003
Paweł Buczański XVI Liceum Ogólnokształcące
Edyta Jeziorska XVI Liceum Ogólnokształcące


ROK SZKOLNY 2001/2002
Aleksandra Jasińska XVI Liceum Ogólnokształcące
Kamil Kędzierski XVI Liceum Ogólnokształcące
Aneta Antolik XVI Liceum Ogólnokształcące
Karolina Kołodyńska Liceum Ekonomiczne
Agnieszka Kopiwoda Liceum Ekonomiczne
Wioletta Sadowska Liceum Ekonomiczne
Joanna Sosnowska Liceum Ekonomiczne


ROK SZKOLNY 2000/2001
Choma Justyna Liceum Ekonomiczne
Cichocka Maria XVI Liceum Ogólnokształcące
Gajewska Halszka XVI Liceum Ogólnokształcące
Mordel Magdalena XVI Liceum Ogólnokształcące
Myszorek Beata XVI Liceum Ogólnokształcące
Rycek Krzysztof Liceum Ekonomiczne
Sus Emilia XVI Liceum Ogólnokształcące
Szejgiec Barbara Liceum Ekonomiczne
Tatara Aneta Liceum Ekonomiczne
© ZSE im. A i J. Vetterów w Lublinie - Elżbieta Pawłowska

zalecane: rozdzielczość 1024x768 lub wyższa; min. Internet Explorer v.6.0; kolor - 16 bit; zgodne z W3C
opracowanie informatyczne i graficzne serwisu: Elżbieta Pawłowska; ikonografia: zbiory ZSE im. A. i J. Vetterów w Lublinie
kopiowanie i nieautoryzowane wykorzystywanie programu, grafiki i zdjęć zawartych w serwisie - zabronione